Gildia Psychopathic

Forum dla członków Gildii "Psychopathic". Rapplez PL Serwer: Serafin


#1 2011-07-24 12:24:49

akhkharu

Psycho Beginner

Zarejestrowany: 2011-07-23
Posty: 2
Punktów :   

akhkharu - podanie

Witam,

Mam na imię Rafał i i bliżej mi do 30 niż dalej ;-)... dowiedziałem się o waszej gildii na oficjalnym forum. Zachęciło mnie to, że przyjmujecie początkujących...


Tak więc grałem w rappelza bardzo dawno temu, jak jeszcze nie było polskich serwerów... było to jakieś 5-6 lat temu. Od tamtego czasu widzę że się wiele zmieniło ^_^... tak więc można powiedzieć że jestem totalnym newbe teraz...

Zamierzam grać Mistrzem Walki z 2h toporem... no i jakiegoś peta... na razie mam żółwia...

Co do mojego doświadczenia w mmo, to grałem (gram) w Lineage 2 na oficjalnych serwerach przez 2 lata i kilka lat na prywatnych.
Jestem raczej graczem PvE... nigdy mi nie szło w PvP i jakoś mnie tam nie ciągnie. Tak więc generalne koncepcje gry mam opanowane... musze tylko poznać specyfike rappelza ^_^.

No i jestem też raczej casualem... gram jakieś 1-3h dziennie, w weekendy czasem dłużej czasem krócej... wiadomo, praca, żona, dzieci... nie zawsze jest czas na grę.

Mam nadzieję że macie miejsce dla low lvl playera.

Pozdrawiam.

Offline

 

#2 2011-07-24 18:20:53

 JuggaloMisq

Mistyczny Diabeł

23781368
Call me!
Skąd: WWA/Silesia/Kobyłka-Ossów
Zarejestrowany: 2011-07-14
Posty: 29
Punktów :   
WWW

Re: akhkharu - podanie

miejsca u nas pod dostatkiem i milo ze "weteran " chce do nas dołączyć zapraszamy . podaj tylko nick postaci dodam do znajomych i jak tylko będizesz dostępny w grze dodam cię do Gildii. Pozdrawiam serdecznie.

W podaniach dobrze jest napisać lvl postaci i nick ale przykładowy formularz napisze nie bawem 

Offline

 

#3 2011-07-24 19:23:15

akhkharu

Psycho Beginner

Zarejestrowany: 2011-07-23
Posty: 2
Punktów :   

Re: akhkharu - podanie

nick taki sam jak konto na forum Akhkharu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.merkury.pun.pl www.fifa09manager.pun.pl www.lksorzelwysoka.pun.pl www.medycynaestetyczna.pun.pl www.lwypolnocy.pun.pl